Diskusija apie moterų lyderystę „AŠ GALIU TAPTI LYDERE“ įvyko š.m. gegužės 13 d. Tai patirties ir nuomonių pasikeitimo diskusija tarp moterų lyderių, įkūrusių savo verslus, vadovaujančių įmonėms ar užimančių aukštas pareigas politikoje ir moterų, kurios pradeda savo verslo ar profesinį kelią.

Diskusiją pradėjo Saulė Motiejūnienė, Kauno PPA rūmų vadovė, AB „Linolitas“ direktorė. Trumpai pristatė verslo moterų tinklą, jo veiklas, sąlytį su tema.

 

 

 

Po to pasisakė   Kauno moters užimtumo informacijos centro vadovė Rasmina Čepkauskienė. Ji pristatė temos aktualumą ir projektą, kurio dėka įvyko ši diskusija. Projektas „Moterų ir vyrų lygybės užtikrinimo priemonių kūrimas ir įgyvendinimas“, kurį finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įgyvendinant VALSTYBINĖS MOTERŲ IR VYRŲ LYGIŲ GALIMYBIŲ 2015−2021 METŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO VEIKSMŲ PLANO 2015–2017 METAMS PRIEMONES.

 

 

 

Taip pat išgirdome pasisakymus tokių žinomų lyderių kaip Rima Balanaškienė, UAB „Aconitum“ savininkė ir generalinė direktorė. Patricija Giniotytė Women Go Tech programos Community Manager, kuri  yra atsakinga už skirtingas programos bendruomenes, jų kūrimą bei tarpusavio ryšių skatinimą tarp Women Go Tech dalyvių, alumnių, patarėjų bei mentorių ir į programą nepatekusių dalyvių.

Renginyje taip pat dalyvavo Milda Autukaitė. Dirbanti „Swedbank“ personalo departamente su strateginiais projektais. Buvusi „Swedbank“ personalo departamento direktorė.

 

 

 

 

 

 

 

Projektą finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija įgyvendinant VALSTYBINĖS MOTERŲ IR VYRŲ LYGIŲ GALIMYBIŲ 2015−2021 METŲ PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO VEIKSMŲ PLANO 2015–2017 METAMS PRIEMONES.