Š.m. gegužės paskutinį penktadienį įvyko Kauno moters užimtumo ir informacijos centro organizuojama interaktyvi diskusija „Kartų bendrystė – misija įmanoma“, įgyvendinant projektą „KARTŲ BENDRYSTĖ SKAITMENINĖSE INOVACIJOSE“.

Renginį sveikinimo žodžiu pradėjo seimo narė Orinta Leiputė, o centro direktorė Rasmina Čepkauskienė pristatė projektą, jo veiklas ir pasidžiaugė, kad į diskusiją susirinko gausus būrys ne tik vyresnio amžiaus asmenų, bet ir jaunimo.

Skaitmeninių inovacijų galimybės ir kokių iššūkių gali pasitaikyti jas “prijaukinant” papasakojo viena iš projekto “Išmanaus jaunimo” tinklo narių Justė Žiukaitė.

Mokymų trenerė, praktikuojanti vadovė, organizacijų ir asmeninė koučerė, Kristina Belopetravičienė savo pranešimais įkvėpė bei padrąsino, vyresnio amžiaus asmenis įsitraukti į modernėjančią visuomenę, gyvenančią informacinių technologijų amžiuje.

“Ką galime padaryti KARTU?”, pranešėja Jurgita Počiuipienė skatino skirtingų kartų atstovus, kurti kartų bendrystę ir pristatė kaip mažinti kliūtis visaverčiam vyresnio amžiaus asmenų dalyvavimui visuomenėje.

Birštono viešosios bibliotekos direktorė,  Alina Jaskūnienė pristatė mobiliąją programėlę  „Meditacinė biblioterapija – pagalba sau“ , kuri gali  padėti jaučiantiems psichologinį diskomfortą, išgyvenantiems vidinį skausmą, nerimą, nusivylimą savimi.

Renginiui įsibėgėjus, visus diskusijos svečius išjudino Lietuvos moterų sporto asociacijos prezidente, Joana Bartaškienė, kuri ne tik skaitė pranešimą „Judėjimas – tai gyvenimas. Rask laiko sau“, bet ir pravedė trumpa mankštą.

Dėkojame visiems, jog nepaisant ypatingų sąlygų, Jūsų susirinko tiek daug mūsų renginyje „Kartu bendrystė-misija įmanoma!“

Projektas finansuojamas iš valstybės biudžeto lėšų.