LANKOMOSIOS PRIEŽIŪROS KURSAI

Lankomosios priežiūros specialisto mokymo programos kodas 223001360

Suteikiama kompetencija: Lankomosios priežiūros darbuotojo

Ši mokymo programa skiriama asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą ir norintiems įgyti lankomosios priežiūros specialisto kvalifikaciją. Lankomosios priežiūros specialistas yra socialinės apsaugos sistemos darbuotojas, bendradarbiaudamas su kitais specialistais ir savarankiškai tarpininkauja klientui, teikia namų ruošos, asmens ir aplinkos higienos paslaugas socialinių problemų turinčioms šeimoms bei prižiūri pagyvenusius, turinčius negalią ar priklausomybių klientus jų namuose.

Mokymų metu mes sukursime jaukią aplinką, jus supažindinsime su įvairiomis profesinėmis gudrybėmis, dėl to studijuoti Jums bus įdomu. Šios mokymo programos metu yra pateikiamas ne tik sausas mokymas pagal programą, bet ir kokybiškai paruošime Jus darbui, kurio siekiate. Mums yra svarbus kiekvienas studentas, todėl lanksčiai deriname mokymų grafiką ir mokome net ir vieną studentą.

Mokymo metu vadovaujant aukštos kvalifikacijos ir didelę darbo patirtį turinčiam specialistui, formuojami lankomosios priežiūros specialisto profesiniai įgūdžiai ir žinios, reikalingi, kad lankomosios priežiūros specialistas gebėtų atlikti savo funkcijas ir pareigas.

Kursų trukmė: 480 a. val. (240 a. val. paskaitos, 240 val. praktikos darbai)

 Asmenims, išklausiusiems visą lankomosios priežiūros specialisto mokymo kursą, išduodamas pažymėjimas trimis kalbomis: lietuvių, anglų ir vokiečių, kad asmuo gali dirbti lankomosios priežiūros specialistu kliento namuose.

 

Susidomėjusius arba norinčius užsiregistruoti į kursus, prašome kreiptis į Kauno moters užimtumo informacijos centrą darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. adresu Savanorių pr. 1, Kaunas (II aukštas) arba telefonu:  8 612 45945.