Moters Metamorfozė – tai parodų ir diskusijų ciklas skirtas kiekvienai sužinoti, susipažinti, įgyti motyvacijos ir praplėsi suvokimo akiratį.

Projektas „Moters Metamorfozė“ tai Kauno moters užimtumo ir jų savanorės Viktorijos Kochanauskaitės projektas, bendradarbiaujantis su Kauno kūrybinių industrijų centru ir MB „Verslo idėja“, kurio tikslas per menines parodas ir jų metu vykstančias diskusijas suteikti įvairaus amžiaus moterims motyvacijos kurti verslą, teikti informaciją įvairiais kvalifikacijos kėlimo, teisiniais, įdarbinimo klausimais. Projektas naudoja kultūrinę ir meninę terpę kaip vietą mokytis, bendradarbiauti, diskutuoti bei naikinti socialinius stereotipus visuomenėje dėl moters kaip lyties (ne) galimybių.

Projektas „Moters Metamorfozė“ kuruos atsakymus rengiant parodas galerijoje „Ars et mundus“ eksponuojant jaunų neatrastų talentų bei jau pripažintų autorių darbus siekiant įtraukti tiek aktyvias, tiek vis dar stereotipų kaustomas moteris į kultūrinę, ekonominę ir socialinę veiklą. Rengiamos diskusijos veiks taip pat kaip edukacinis projektas jaunoms merginoms, skatinant jas veikti, kurti verslą, dirbti mėgiamus darbus, žinoti savo teises bei sugebėti apsiginti teisiniuose ginčuose. Projekto metu bus diskutuojama ar moters veiklumo ir diskriminacijos tema nėra pritempta ir ar reikalingi projektai bei veiklos kovojantys su šiuo reiškiniu. Projektas neskirsto vyrų ir moterų į kategorijas, o kaip tik siekia rasti  ir skatinti bendradarbiavimą socialinei, ekonominei bei kultūrinei gerovei visuomenėje.

Parodos grafikas:

Gegužės 2 diena, 18 val.

Prisistatomasis vakaras, Justinos Kiuršinaitės tapybos darbų ir jos pačios pristatymas ir šokis. Laisvas kvietimas bendrauti, pasivaišinti vaišėmis ir pradėti kalbėti apie projektą ir jo tikslus,kvietimas dalyvauti kituose renginiuose.

Gegužės 3 diena, 18 val.

Antra renginio diena,, susitikimas su LR Seimo nare Aušra Maldeikiene ir pokalbis apie moterų išsilavinimo, veiklumo ir kūrybingumo reikalingumą ekonomikai ir šaliai. Diskusija ar panašaus tipo renginiai reikalingi ir ką reiškia būti moterimi šalies valdžioje.

Gegužės 4 diena, 18 val.

Susitikimas su blogere „Knygų Dama“, pokalbis kaip rasti motyvacijos pradėti daryti tai ko nori nepaisant bus populiaru ar ne. Diskusija apie „must read“ knygas moterims ir kas pačią blogerę verčia eiti į priekį ir kokie tolimesni jos puslapio planai.

Gegužės 5 diena, 18 val.

Uždaromasis renginio vakaras, teikiamos teisinės, šalinimo, įdarbinimo konsultacijos ir kvietimas visą mėnesį jomis naudotis nemokamai susisiekus su „Kontrakto“ vadovėmis. Vaišės ir diskusija su teisininke aktualiai darbo santykių klausimais.