Renginiai

Buhalterinės apskaitos kursai

Prasideda 2017 Rgs 13 10:00

Buhalterijos kursai prasideda 2017 m. rugsėjo 11 d. 10 val. Laukiam norinčius prisijungi! Kursų  trukmė – 60 a. val., Kaina – 190 eurų.  Klausytojai mokomi imituojant realios įmonės buhalterijos darbą: surašomi ir gaunami tikri pirminiai dokumentai, jie registruojami tikruose apskaitos registruose, sudaroma įmonės finansinė atskaitomybė, apskaičiuojami mokėtini mokesčiai ir atliekamos kitos buhalterinės procedūros. Pasibaigus mokymams yra galimybė atlikti praktiką buhalterinėje įmonėje!

Susidomėjusius arba norinčius užsiregistruoti į kursus, prašome kreiptis darbo dienomis nuo 9 iki 17 val telefonais:  8 612 45945.

 


Buhalterių klubas „Apskaitėlė“

Prasideda 2017 Rgs 28 17:00

Ateinančiame susitikime lektorė, darbo teisės specialistė Rasmina Čepkauskienė pristatys darbo sutarties vykdymo ypatumus, darbuotojo ir darbdavio sutartinius įsipareigojimus. Taip pat buhalterinės apskaitos dėstytoja, atestuota vidaus auditorė Nijole Kasiulynienė suteiks reikiamų žinių apie priedų, priemokų, premijų skaičiavimus ir apžvelgs kitas buhalterines subtilybes.

Prisijungę prie Buhalterių Klubo sužinosite aktualias naujienas bei įgysite žinių darbo teisės bei buhalterijos srityse. Lektorės mielai dalinsis savo patirtimi ir žiniomis, kurios Jums pravers profesinėje aplinkoje.

Rūpimus klausimus ir aktualias temas, kuriomis domitės ir norite įsigilinti susitikimo metu, galite iš anksto atsiųsti el. paštu: info@muic.lt. Taip būsite garantuoti, kad sudalyvavę susitikime sužinosite Jums naudingos informacijos.