Renginiai

Kviečiame į NEMOKAMUS mokymus Marijampolėje “Darbo teisės aspektai ir asmens duomenų apsauga NVO veikloje”, pagal projektą „Stiprus trečiasis sektorius = tvirta partnerystė“.

Mokymai vyks: 2020 m. birželio 23 d. Vytauto g. 22, Marijampolė.

Renginio pradžia 11.00 val.,
Prašome į renginį registruotis iki 2020 m. birželio 22 d. el. paštu juste@muic.lt
Projektą finansuoja: 

 

 


Verslių moterų klubo After 5 susitikimas

Verslių moterų klubas „After 5“ – KMUIC vystoma iniciatyva, kurios tikslas padėti verslioms moterims pradėti arba puoselėti savo verslą, skatinti verslumą, įtraukti į Kauno miesto bei rajono veiklas. Būk aktyvi, junkis į verslių moterų klubą „After 5“. Nes po penkių – tai laikas, kurį privalote skirti sau ir savo įgūdžių tobulinimui! 

Mūsų sekantis susitikimas jau Lapkričio 7 dieną, 17 valandą, Kauno moters užimtumo ir informacijos centre Savanorių pr. 1 (2 aukštas).

Kviečiame Jus į kūrybines dirbtuves, kurių metu kursime istorijas… apie Save! Sąmoningas suvokimas ir truputis pastangų, kad kitų nuomonę apie Jus ir apie Jūsų atstovaujamą verslą galima sudaryti iš anksto numačius tam tikrus žingsnius ir taip pelnyti kitų žmonių pasitikėjimą ir sulaukti sėkmės – yra svarbiausias žingsnis Jūsų versle! Žinoma, jei Jūs norite, kad apie Jus sužinotų ir kiti.

Jums kurti istorijas apie save padės Kristina Belopetravičienė iš Kūrybos Laboratorijos, mokymų trenerė, neuroedukatorė, konsultuojanti ir vedanti mokymus savęs pažinimo ir kūrybiškumo ugdymo, efektyvios komunikacijos, tarpusavio bendravimo temomis, pati ilgus metus dirbusį vadovaujantį darbą.

Renginys čia.

Registracija ruta.striskaite@gmail.com.

Daugiau informacijos apie klubo veiklą čia.

Maloniai Jūsų lauksime!

 


Buhalterinės apskaitos kursai

Prasideda 2017 Rgs 13 10:00

Buhalterijos kursai prasideda 2017 m. rugsėjo 11 d. 10 val. Laukiam norinčius prisijungi! Kursų  trukmė – 60 a. val., Kaina – 190 eurų.  Klausytojai mokomi imituojant realios įmonės buhalterijos darbą: surašomi ir gaunami tikri pirminiai dokumentai, jie registruojami tikruose apskaitos registruose, sudaroma įmonės finansinė atskaitomybė, apskaičiuojami mokėtini mokesčiai ir atliekamos kitos buhalterinės procedūros. Pasibaigus mokymams yra galimybė atlikti praktiką buhalterinėje įmonėje!

Susidomėjusius arba norinčius užsiregistruoti į kursus, prašome kreiptis darbo dienomis nuo 9 iki 17 val telefonais:  8 612 45945.

 


Buhalterių klubas „Apskaitėlė“

Prasideda 2017 Rgs 28 17:00

Ateinančiame susitikime lektorė, darbo teisės specialistė Rasmina Čepkauskienė pristatys darbo sutarties vykdymo ypatumus, darbuotojo ir darbdavio sutartinius įsipareigojimus. Taip pat buhalterinės apskaitos dėstytoja, atestuota vidaus auditorė Nijole Kasiulynienė suteiks reikiamų žinių apie priedų, priemokų, premijų skaičiavimus ir apžvelgs kitas buhalterines subtilybes.

Prisijungę prie Buhalterių Klubo sužinosite aktualias naujienas bei įgysite žinių darbo teisės bei buhalterijos srityse. Lektorės mielai dalinsis savo patirtimi ir žiniomis, kurios Jums pravers profesinėje aplinkoje.

Rūpimus klausimus ir aktualias temas, kuriomis domitės ir norite įsigilinti susitikimo metu, galite iš anksto atsiųsti el. paštu: info@muic.lt. Taip būsite garantuoti, kad sudalyvavę susitikime sužinosite Jums naudingos informacijos.