slauga200

 

SLAUGOS NAMUOSE MOKYMO PROGRAMA

(programos kodas 223001375)

 

Slaugos namuose mokymo programos tikslas – parengti kvalifikuotą slaugytoją, galintį dirbti kliento namuose. Teorinių ir praktinių mokymų metu mokoma teikti pirmąją pagalbą ūmių, gyvybei pavojingų būklių metu, gaivinimo standartų pagal ABC algoritmą, pacientų slaugos, patologinės fiziologijos, farmakologijos, higienos, darbuotojų sveikatos saugos, anatomijos ir fiziologijos pagrindų, supažindinama su slaugytojo, dirbančio kliento namuose darbo veikla, įgyjami ir lavinami darbiniai įgūdžiai.

Kursų metu įgysite teorinių ir praktinių žinių apie sveiko ir sergančio žmogaus slaugą, kurias galėsite panaudoti slaugant pacientus namuose. Paskaitų metu dėstomi sveikatos priežiūros ir pacientų slaugos pagrindai. Praktikos metu slaugomi ligoniai, aptariamos situacijos.

Mokymų metu mes sukursime jaukią aplinką, jus supažindinsime su įvairiomis profesinėmis gudrybėmis, dėl to studijuoti Jums bus įdomu. Šios mokymo programos metu yra pateikiamas ne tik sausas mokymas pagal programą, bet ir kokybiškai paruošime Jus darbui, kurio siekiate. Mums yra svarbus kiekvienas studentas, todėl lanksčiai deriname mokymų grafiką ir mokome net ir vieną studentą.

Kursų trukmė: 60 a. val. (30 a. val. paskaitos, 30 val. praktikos darbai).

Baigusiems kursus išduodamas sertifikatas lietuvių, anglų ir vokiečių kalbomis!

 

Susidomėjusius arba norinčius užsiregistruoti į kursus, prašome kreiptis į Kauno moters užimtumo informacijos centrą darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. adresu Savanorių pr. 1, Kaunas (II aukštas) arba telefonu:  8 612 45945.