SLAUGYTOJO PADĖJĖJO KURSAI

Slaugytojo padėjėjo mokymo programos kodas 223001359

Suteikiama kompetencija: Slaugytojo padėjėjo

 

Ši mokymo programa skiriama asmenims, turintiems vidurinį išsilavinimą ir norintiems įgyti slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją. Slaugytojo padėjėjas yra sveikatos priežiūros sistemos darbuotojas, padedantis slaugos personalui įgyvendinti kvalifikuotą slaugą.

Programos tikslas ir uždaviniai: paruošti slaugytojo padėjėją, galintį dirbti visose asmens sveikatos priežiūros įstaigose ir gebantį atlikti slaugytojo padėjėjo funkcijas, numatytas pagal MN21:2000.

Mokymų metu mes sukursime jaukią aplinką, jus supažindinsime su įvairiomis profesinėmis gudrybėmis, dėl to studijuoti Jums bus įdomu. Šios mokymo programos metu yra pateikiamas ne tik sausas mokymas pagal programą, bet ir kokybiškai paruošime Jus darbui, kurio siekiate. Mums yra svarbus kiekvienas studentas, todėl lanksčiai deriname mokymų grafiką ir mokome net ir vieną studentą.

Mokymo metu vadovaujant aukštos kvalifikacijos ir didelę darbo patirtį turinčiam specialistui, slaugytojo padėjėjo profesiniai įgūdžiai ir žinios, reikalingi, kad slaugytojo padėjėjas gebėtų atlikti savo funkcijas ir pareigas.

 

Kursų trukmė: 360 a. val. (120 a. val. paskaitos, 240 val. praktikos darbai). 

Asmenims, išklausiusiems visą slaugytojo padėjėjo mokymo kursą, išduodamas pažymėjimas trimis kalbomis: lietuvių, anglų ir vokiečių.

 

Susidomėjusius arba norinčius užsiregistruoti į kursus, prašome kreiptis į Kauno moters užimtumo informacijos centrą darbo dienomis nuo 9 iki 17 val. adresu Savanorių pr. 1, Kaunas (II aukštas) arba telefonu:  8 612 45945.