Lyčių lygybės programa „Žaisk. Sužinok. Laimėk“

Kviečiame moksleivius dalyvauti lyčių lygybės programoje „Žaisk. Sužinok. Laimėk“.

Programa skirta – moksleiviams, siekiant tinkamo parengimo atliepiant lyčių lygybės sampratą, poreikius bei svarbą visuomenėje.

Programos tikslas – nuosekliai ir sistemingai visose srityse skatinti moterų ir vyrų lygias galimybes, suteikti naujų žinių lyčių lygybės srityje.

Kaina: nuo 5 eur./mokiniui (kaina derinama jeigu iš vienos mokyklos dalyvauja daugiau nei viena klasė).

Trukmė: Trukmė 1 -2 ak. val.

Atvykstame į jūsų mokymo įstaigą, tačiau galime ir jus priimti mūsų centre Gedimino g. 33, Kaunas (prie soboro). (Vienu metu iki 30 mokinių).

Lyčių lygybė yra svarbus klausimas, ir gyvenimo įgūdžių programa yra naudinga skatintant šį principą visuomenėje. Štai keletas temų ir įgūdžių, įtrauktų į šią programą:

Švietimas – Įtraukiant lyčių lygybės temas į mokyklų programas, skatinti moksleivius suprasti, kas tai yra ir kodėl tai svarbu.  Suteikti mokiniams informaciją apie lyčių stereotipus ir skatinti kritinį mąstymą.

Komunikacijos įgūdžiai – Mokyti bendravimo ir derybų įgūdžių, padedančių kurti sveikas lyčių santykių normas.  Skatinti atvirą dialogą apie lyčių klausimus ir diskriminaciją.

Lyderystės mokymas – Skatinti lyčių lygybę mokant mokinius vertinti žmones nepriklausomai nuo lyties.

Teisių ir pareigų supratimas – Suteikti žinių apie teises ir pareigas visiems, nepriklausomai nuo lyties.  Mokyti, kaip reaguoti į lyčių diskriminaciją ir skatinti teisingumą.

Teigiamų vaidmenų modelių skatinimas – Pristatyti teigiamus pavyzdžius iš įvairių sričių, kur lyčių lygybė yra pasiekta. Skatinti pasaulėžiūrą, kurioje kiekviena lytis gali rinktis savo kelią ir siekti savo tikslų.

Įtrauktis – Skatinti įvairovę ir įtrauktį į visuomenę ir organizacijas.  Mokyti suprasti ir gerbti kiekvieno asmens individualumą, nepriklausomai nuo lyties ar lytinių kūno bruožų.

Kultūros ir žinių skatinimas – Suteikti informaciją apie įvairias kultūras ir jų požiūrį į lyčių klausimus.  Skatinti tarpkultūrinį supratimą.

Susidomėjote? Susisiekime!

Registracija vykdoma: el. paštu –  infomuic@gmail.com arba tel.nr – +370 612 45945

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *