Moters kova už motinystę

Imituojant vaikų apsaugą – kenčia moterys, nuo patirtos neteisybės, smurto atvejų bei valstybinių spragų. Ingos Sala istorija būtent tai ir parodo. Moterys kovodamos už savo vaikus tarsi praranda teisę į motinystę, ši teisė atimama iš jų. Atėmus vaiką iš motinos įvyksta taip pat smurtas, tačiau apie niekas nekalba arba kalba per tyliai.
❗️Lietuvoje vis dar aktuali smurto ir toksiškų santykių problema. Visuomenė vis dar galvodama apie smurtą šeimoje, paprastai galvoja tik apie fizinį užpuolimą ir matomus sužeidimus. Tačiau vis dar retai kalbama apie kitas smurto formas, tokias kaip psichologinį, seksualinį ar ekonominį. Smurtas artimoje aplinkoje gali neretai pasireikšti keliomis formomis, kurių kiekviena turi kiekvienai asmenybei niokojančių pasekmių. Moterys patiriančios smurtą artimoje aplinkoje neretai patiria toksiškus santykius, kuriuos lydi įtampa, nuolatinė baimė, vienišumas, nesaugumas, nesupratimas, negirdėjimas, nuolatiniai pažeminimai, smurtautojo pateisinimas, savęs kaltinimas, nuolatinis tikėjimas, kad partneris pasikeis.
‼️ Raginame nebijoti ieškoti pagalbos patiems. Moters užimtumo infomacijos centre vydome patyrimines grupes moterims nukentėjusiems nuo smurto. Jeigu esate patyrusios smurtą (fizinį, emocinį, seksualinį ar ekonominį) arba turėjote, o gal vis dar turite toksiškus santykius ir nežinote, kaip iš to išeiti, kviečiame Jus į palaikomąją moterų grupę. Grupės vienija asmenis susiduriančius su sunkumais, leidžia išgyventi paramos jausmą ir suprasti kitų panašaus likimo ištiktų žmonių jausmus ir mintis.
Galintys paremti Ingą paramą gali pervesti į VšĮ „Neliečiama“ sąskaitą LT307300010167556928. Mokėjimo paskirtis: Ingai. Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/…/kovodama-uz-teise-auginti-vaikus…
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *