Nacionalinė konferencija „KAD: būtų balansas politikoje“

Įgyvendinanat projektą „KAD: kuriame ateitį dabar” 2023 m. gruodžio 29 d. buvo surengta nacionalinė konferencija „KAD: būtų balansas politikoje“, kurios metu buvo didinamas sąmoningumas balsuoti už moteris 2024 m. rinkimuose, užtikrinant vienodą moterų ir vyrų atstovavimą. Konferencijoje taip pat buvo dalijamasi projekto patirtimi, pristatomi jo pasiekimai ir rezultatai.

 

Dėkojame už sveikinimo kalbas: Juozui Olekui, Orintai Leiputei, Birutei Vėsaitei.

Nacionalinės konferencijos metu buvo skaitomi pranešimai šiomis temomis: „Moterų politinis įsitraukimas tarptautiniu mastu”, „Būti moterimi politikoje. Kova su stereotipais”, „Lygių galimybių balansas politikoje. Ar pasiekiama?”, „Kaip paskatinti potencialių kandidačių rengimą(si) 2024 m. rinkimams?“, „Moterų politinio dalyvavimo svarba siekiant lyčių lygybės“.

 

Projekto tikslas – skatinti jaunimo aktyvų pilietiškumą ir didinti NVO tvarumą stiprinant gebėjimus aktyvinti jaunimą dalyvauti lyčių lygybės viešosios politikos formavime.

Projekto partneriai: Lithuanian Women‘s Lobby / Lietuvos moterų lobistinė organizacija

Informacija parengta įgyvendinant projektą „KAD: kuriame ateitį dabar” Nr. K2-O1-IP-V-019. Projektas yra aktyvių piliečių fondo, finansuojamo (EEE) finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *