Tarptautiniai mokymai „Su konfliktais susijęs seksualinis smurtas: teisinis reguliavimas ir praktika“!

Kviečiame teikti paraiškas nemokamiems internetiniams mokymams „Su konfliktais susijęs seksualinis smurtas: teisinis reguliavimas ir praktika“!
Tik nedaugelis aukų praneša apie jų atžvilgiu padarytą karo nusikaltimą dėl gėdos, stigmatizacijos ir noro užmiršti traumuojančią patirtį. Todėl teisininkams tenka labai svarbus vaidmuo – apsaugoti aukas nuo pakartotinio traumavimo, kaltinimų ir pasikartojančių apžiūrų bei apklausų.
Tai aktualu, net tik Ukrainoje, bet ir Lietuvoje, nes tarp pabėgėlių tikrai yra žmonių išgyvenusių tokią prievartą. Norint sukurti aplinką, kurioje saugu pranešti apie tokį nusikaltimą, reikia teisininkų, kurie turėtų minimalų pasiruošimą seksualinės prievartos bylų specifikai.
Mokymų tikslas – suteikti žmogaus teisių gynėjams, teisėsaugos organų atstovams, teisėjams, advokatams supratimą, kas yra CRSV, kaip apsaugoti išgyvenusius, nubrėžti praktiką patraukti baudžiamojon atsakomybėn CRSV įvykdžiusius asmenis ed konfliktai, vykę istorijoje. Visi, kurie dalyvaus šiame kurse, gaus reikiamą žinių ir įgūdžių bazę darbui su CRSV bylomis ir išgyvenusiais.
Todėl kviečiame ir Lietuvos teisininkus dalyvauti mokymuose, kurie vyks per Zoom, anglų kalba su top lygio pranešėjais.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *