Siekiama stiprinti moterų ir vyrų lygias galimybes

Projektu „KAD: kuriame ateitį dabar” Nr. K2-O1-IP-V-019 siekiama stiprinti politinę motyvaciją įgyvendinti moterų ir vyrų lygių galimybių politiką vietos lygiu, būtina stiprinti regionines NVO, dirbančias lyčių lygybės srityje bei koncentruoti jas į lyčių lygybės visuomenėje sąmoningumo didinimą, ypač jaunimo. Atsižvelgiant į aukščiau pateiktą informaciją, įvardijamos šios problemos:
1. Mažas Lietuvos jaunimo, ypatingai regionuose, supratingumas apie lyčių lygybės svarbą ir menkas jaunimo aktyvumas dalyvaujant moterų ir vyrų lygybės politikos formavime ir įgyvendinime stabdo visuomenės bei demokratijos vystymąsi.
2. Nepakankamas regioninių NVO įsitraukimas ir instrumentų, skatinančių jaunimo pilietinį aktyvumą lyčių lygybės klausimais stoka – tokių kaip viešos kampanijos grįstos tyrimais, faktais ar tarptautiniais dokumentais, aktyvų pilietiškumą skatinančios akcijos.
Informacija parengta įgyvendinant projektą „KAD: kuriame ateitį dabar” Nr. K2-O1-IP-V-019. Projektas yra aktyvių piliečių fondo, finansuojamo (EEE) finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.
Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *